Vajejewellery įkūrėja esu aš – Lina Vainoraitė, baigusi Vilniaus Dailės Akademijos juvelyrikos studijas. Apie juvelyriką niekada nebuvau susimąsčiusi, tiesiog, visada galvojau, kad studijuosiu Vilniaus Dailės Akademijoje dizainą, deja, nepavyko įstoti į dizainą, bet pavyko į juvelyriką. Maniau praleisiu tik metus ir toliau tęsėsiu savo pažadą, bet, deja, įklimpau - gerąja prasme. Tad stengiantis išlikti kuo objektyvesniai savo kūrybos atžvilgiu, drįsčiau teigti, jog mano gaminiuose vyrauja aiškios linijos, geometriniai kontūrai, įvedant kontrastingas faktūras, tarp šiaušto ir poliruoto paviršiaus. Švariai ir subtiliai, minimaliai, balansuojant tarp elegantiškumo ir savitumo, neperkraunant papildomu dekoru. Dauguma gaminių yra vienetiniai, unikalūs. Manau, jog visose sferose yra vietos kur stiebtis, tad tobulėjimas ir iššūkiai, kasdieniai palydovai bei siekis kaskart padaryti dar geriau nei šiandien. Visą savo kūrybą ir gamybą nuo pradžios iki pabaigos – atlieku pati. Visas siuntas, užsakymus, puslapio priežiūrą taip pat vykdau pati, tad iš anksto atsiprašau, jei kam nespėjau atsakyti ar parašyti, ar paklausti. Priimu taip pat ir individualius užsakymus.

Daugiau gamybos procesų ir patarimų rasite Verta žinoti skiltyje.

Kalbant apie mano veiklą, esu registruotas Lietuvos prabavimo narys, visi gaminiai yra ženklinti, prabuoti, sertifikuoti. Kai kurie gaminiai, pagrinde aukso su brangakmeniais prabuoti ir sertifikuoti VSIA "Latvijas proves birojs". Vykdau veiklą pagal visus numatytus LR įstatymus, mano verslo pažymos nr.: 860003, 321200 Papuošalų, juvelyrinių ir panašių dirbinių gamyba, 479100 Užsakomasis pardavimas paštu arba internetu (pagal EVRK). Jei jums kyla kokių klausimų, drąsiai susisiekite su manim jums patogiausiu būdu: skambučiu, sms žinute, el.paštu, whatsapp programėle.

+37060601075 vaje@vajejewellery.lt messenger: Lina Vaje Instagram: linavaje

2009 m. Klaipėdos parodų rūmuose surengta grupinė paroda "75%" su kolegėm - draugėm.

2009-2010m Tarptautinė janųjų Europos kūrėjų paroda

2011m Grupinė paroda Gargžduose Aš tu ir mes 1000

2011-2022 kūryboje štilis

2023m Vilniuje Amber trip paroda - konkursas "CHOICE" . Laureatė - geriausias objektas. 30s gyventi. Auksinė duona.

Mintis kilo perskaičius interviu su Ukrainos Azovstal gynėju.

„Ten buvo neįmanoma pavalgyti. Valgiui skirdavo vos 30 sekundžių. Aišku, per tas sekundes kemši, kiek gali, bet tai labai mažai. Duoną specialiai duodavo labai kietą. Vyrai išmuštais dantimis jos niekaip negalėjo įveikti. O turi tik trisdešimt sekundžių pavalgyti, pasibaigia sekundės, ir viskas. Turi stotis ir bėgti. Visą laiką taip. Elgėsi su mumis kaip su gyvuliais“, – pasakojo M. Dianovas„Patikėkite, po praktiškai mėnesio kenčiant alkį, užmerkus akis pasimiršta viskas – ir šeima, ir tėvynė, viskas. Vienintelis dalykas, apie ką galvoji, yra maistas, labai primityvu“, – M. Dianovas.

Auksinė duona.